Magiczny pokój dziecięcy

Opublikowano

Pokój dziecięcy to miejsce, gdzie rodzi się wyobraźnia, gdzie tworzą się plany na przyszłość, gdzie kształtuje si ę osobowość młodego człowieka. Dlatego warto taki pokój urządzić z pomysłem! Najlepiej zrobić  to samemu. Oto garść inspiracji.

Amerykanin kryjący się pod pseudonimem „Radamshome” spędził aż 18 miesięcy na stworzeniu magicznego pokoju dla swojej córki. Wszystko wykonał samodzielnie! Od spawania stalowej konstrukcji drzewa (które jest w stanie utrzymać aż 3 dorosłe osoby), po malowanie i dekorowanie. Dzięki pomysłowości ojca, córka może przenosić się do bajkowych krain, kiedy tylko zechce. Inspiracje to tajemniczy las, magiczne i bajkowe krainy, w których mieszkają wróżki.

daughter-bedroom-fairy-forest-radamshome-36

Kolejnym świetnym projektem pokoju dziecięcego, jest projekt Kerry Wright, która dla swojej 2-letniej córki stworzyła krainę bajek. Wnętrze inspirowane klasycznymi bajkami, ma rozwijać wyobraźnię i nakłaniać małą Chloe do czytania książek. To świetne rozwiązanie dla dziecka w wieku przedszkolnym.

daughters-book-themed-bedroom-28__880

Ostatnia inspiracja to pomysł, który nie wymaga, ani zbyt dużego pomieszczenia, ani zbyt dużych nakładów finansowych. Wystarczą farby, pędzle i trochę umiejętności. I dobry atlas!

I-made-a-beautiful-World-map-with-animals-for-the-babys-room17__880

www.facebook.com/elisagbcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *